Disney Manga Prenses Kurbağa pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Popüler Disney filmi “Prenses ve Kurbağa”dan esinlenilmiştir.

Tiana, her zaman Louisianna’nın en iyi restoranına sahip olmanın hayalini kuran çalışkan bir genç kadındır. Rüyaları ters gittiğinde akşam yıldızına bakar ve bir dilek tutar ve onu, hayallerini gerçekleştireceğine söz veren kurbağa prensle karşı karşıya getirir! Anlaşmayı imzalamak için onu öpüyor ama sonuç Tiana’nın hayatını alt üst ediyor ve ikisini de işleri yoluna koymak için zamana karşı yarışa sürüklüyor.
Hayat boyu sürecek bir maceraya çıkan Tiana, Prens Naveen ve Bayou arkadaşlarına katılın. Bu büyülü manga uyarlaması, Disney’in en iyi prenseslerinden birinin büyüleyici hikayesini yeniden anlatıyor. Bunu bugün Disney Manga koleksiyonunuza ekleyin!
 
 

{strong}Disney Manga Prenses Kurbağa isimli kitap 110 sayfadan oluşmaktadır ; Disney Editör Ekibi tarafından kaleme alınmıştır. BETA BYOU tarafından 04.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Manga Prenses Kurbağa kitabın özetini okuyabilir, Disney Manga Prenses Kurbağa kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Manga Prenses Kurbağa kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Manga Prenses Kurbağa kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir