The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SOĞUK SAVAŞ
 
Haydutlar olarak bilinen süper kötüler, hayatlarını üç basit kural ışığında yaşamaktaydı: kimseyi öldürme, uyuşturucuya bulaşma ve ne yaparsan vurgun için yap.
Bu suçlu ahlakı, kuralları ve son teknoloji silahları sayesinde Haydutlar, Flash’ın en azılı rakipleri olmuşlardı. Haydutlar, bir ekibin, bir ordunun ve çarpık bir ailenin birlikte yoğurulmuş haliydi. Ama bir şeyler değişmişti. Haydutlar’ın şaşırtıcı kabiliyetleri artık onlar için bir lütuftan çok bir lanetti.
 
Ve hepsi Captain Cold’un suçuydu.
 
Flash ise Central City’de kaybolmuş durumda; uzay ve zaman boyunca Sürat Kuvveti tarafından savrulmuş bir halde. Eğer dönüş yolunu bulabilirse, savaşa tutuşmuş bir şehir ile karşılaşacak çünkü eski liderlerine karşı ayaklanan Haydutlar hiçbir şeyin yollarına çıkmasına müsaade etmemekte.
 

{strong}The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Francis Manapul tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi kitabın özetini okuyabilir, The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Flash Cilt 2 / Haydut Devrimi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir