Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Horisan ile Miyamurakun’un etkileyici hikâyesi devam ediyor! Konu aşk olduğunda herkes Hori ve Miyamura kadar hızlı yol alamıyor. Her zaman güvenilir bir arkadaş olan İşikava, çiftin iyi günlerine de kötü günlerine de şahit oldu, ancak şimdi kendi kalbi aşka doğru daha dolambaçlı bir yol izliyor gibi görünüyor. Yoşikava ile “sadece arkadaş”tan daha fazlası olabileceklerini fark eden İşikava, arkadaşlık ve aşk arasındaki bulanık ve dalgalı sularda gezinmeye çalışırken sıkışıp kaldı. Fakat bildiği bir şey var ki, Yoşikava ile geçirdiği zaman, çok kıymetli ve özel… Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!
 

{strong}Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Hero tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 10.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Horimiya Horisan İle Miyamurakun 11. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir