Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bushido’nun, yani savaşçı olmanın gerçek anlamı, bu cildin her sayfasında hissediliyor. Küçük bir çocuk, kendicanı pahasma babasını güvenli bir yere sürüklemeye çalışıyor. Bu gezgin samur ay ve ölümcül düşmanı, bu küçük çocuğun buz ısırığı olan parmaklarını iyileştirmek için birlikte çabalıyor ki çok geçmeden tekrar kılıçlarını çekip ölümüne bir düelloya tutuşacaklarını biliyorlar.
 
Başka bir samuray da kendi dilini ısırıp intihar ederektaşıdığı sırları mezara götürecek. Samuray yasaları karmaşıktır ve ironiyle doludur; bu yüzden çok az insan, bu yasalara uyarak yaşamını sürdürebilir. Ama bu efsanevi mücadelenin sonlarına yaklaşırken gerçek bushiler, bir adım öne çıkıyor ve renklerini belli ediyorlar. Sonuna kadar gidecek bir dövüş. Bu yüzden son günlerinde, bir ronin ve küçük oğlu, öldürülen bir eşin ve bir annenin mezarını ziyaret edecek. Dallarda tomurcuklar açarken, bu ikisinin birlikte geçireceği son bahar olabilir.
 

{strong}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde isimli kitap 312 sayfadan oluşmaktadır ; Kazuo Koike tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde kitabın özetini okuyabilir, Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yalnız Kurt ve Yavrusu Cilt 24: Küçücük Ellerde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir