İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İnsanın yaşamına ve ölümüne müdahale etmek bize düşer mi? Bu ülkede Ulusal Refahı Koruma yasası adında bir yasa var. Bu yasa kapsamında, insanlara yaşamın değerini hatırlatmak ve ülkedeki refahı korumak adına rastgele seçilmiş gençlere “İkigami” adında, onlara öleceklerini bildiren bir kart teslim ediliyor. Bu kartı teslim almak, o kişi için geriye yaşayabileceği sadece bir günü kaldığı anlamına geliyor. “Sen ne anlarsın ki? Kader mi…? Onur mu…? Bu herif yüzünden ben… Ben… Öleceğim…!!” Büyük ses getiren, çarpıcı serinin dokuzuncu kitabı karşınızda!
 

{strong}İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Motoro Mase tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan kitabın özetini okuyabilir, İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İkigami Cilt 09 / Savaşta Yitirilen İki İnsan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir