Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

TÜM DÜNYA RIRI WILLIAMS’A YANİ DEMİR KALP’E BAYILIYOR!
 
Eh, tabii işini yapış şeklinden hoşlanmayanar hariç. Ve ona ağzının payını vermek isteyen ölümcül kötü adamlar hariç. Aslında bakınca onu sevmeyen ne çok insan varmış! Bu konuda ne yapabilir ki? Kendi kafasına göre hareket ettiğinde, henüz tam olarak anlamadığı bir dünya sayesinde idealleri teste tabi tutuluyor. Doğru olduğunu bildiği şeyi yapmak için daha ne kadar ileri gidecek? Ve şimdiye kadar karşısına çıkan en büyük tehditle, dünya için en iyisini bildiğine karar vermis olan inatçı bir yapay zeka Tony Stark ile nasıl baş edecek? Ayrıca: Uluslararası bir olay en büyük Demir Adam hikayelerinden birine Zemin Hazırlıyor!
 

{strong}Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 26.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar kitabın özetini okuyabilir, Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yenilmez Demir Adam Demirkalp Cilt 2 / Kararlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir