Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların en çok satan grafik romanının uzun süredir beklenen başlangıç hikâyeleri sonunda okurların karşısına çıkıyor: Watchmen: Başlangıç!
 
Yirmi yılı aşkın süredir, Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çığır açan grafik romanının ikonik karakterlerinin geçmişi tam bir gizemdi; ama artık değil. DC Comics, alandaki en yaratıcı isimleri WATCHMEN’in dünyasını daha ileriye götürmek için bir araya getiriyor. Bu ciltte J.G. Jones (FINAL CRISIS) tarafından çizilen KOMEDYEN ve Lee Bermejo (JOKER) tarafından çizilen RORSCHACH macerası bulunuyor. Hikâyelerin yazarı ise Eisner Ödüllü Brian Azzarello (100 KURŞUN).
 
Edward Blake’in ahlak kuralları, tıpkı espri anlayışı gibi oldukça muğlaktı. Prensipleri ve tutkuları konusunda her ne kadar kararsız olsa da, kirli bir iş için ondan daha iyisi yoktu. Hükümetin gizli adamları tarafından uluslararası bir kriz sırasında göreve gönderilen KOMEDYEN, son gülen olmak için savaş sahnesine çıkacaktı.
 
Walter Kovacs, genç yaşından beri doğru ve yanlış konusunda doğuştan bir öngörüye sahip olduğundan emindi. Dünyanın her yerini saran günahlardan bıkan ve sarsılmaz etik anlayışıyla harekete geçen Walter, RORSCHACH adını alarak kanunsuzların arasına karışmaya kararlıydı. Maskeli bir kahraman olarak Walter, kendisi için siyah ile beyaz kadar bariz olan iyi ile kötüyü ayırt edebilme yeteneği sayesinde adaleti kendince sağlayacaktı.
 
WATCHMEN BAŞLANGIÇ: KOMEDYEN için övgüler: 
Komedyen, çizgi roman tarihinin en kötücül karakterlerinden birine şaşırtıcı bir yaklaşım, öyle ki okurları Eddie’den nefret ettirmek yerine onun hikâyesine ilgi duymalarını sağlıyor.” –IGN
 
“J.G. Jones çok uzun süredir DC’den elini eteğini çekmişti ama bu saçmaydı. Bu kitapta can verdiği tarih gerçek hayattaki simalardan tutun da arka planlara, sokakta gezen arabalara kadar tamamıyla gerçek.” –Ain’t It Cool News 
 
WATCHMEN BAŞLANGIÇ: RORSCHACH için övgüler: 
“Kanunsuzluğu ince ince işleyen Watchmen Başlangıç: Rorschach, Alan Moore’un efsane eserinin geçmişini anlatıyor, oldukça cesur ve fazlasıyla heyecanlı bir hikâye.” –Fangoria
 
“Orijinal Watchmen’i okumadan da zevk alınacak bir Watchmen: Başlangıç kitabı varsa 
o da budur!” –IGN 
 
“Azzarello ve Lee Bernejo arasındaki işbirliği bu hikâyeye mükemmel uymuş.” –Comic Book Resources
 
 
WATCHMEN’den önce neler olduğunu Eisner Ödüllü yazar ve yaratıcı Brian Azzarello’nun (100 KURŞUN) cesur ve incelikli kaleminden ve Lee Bernejo (JOKER, LUTHOR, BATMAN: NOEL) ile J.G. Jones’un (FINAL CRISIS, Wanted) çizimlerinden keşfedin.
 

{strong}Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Azzarello tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 17.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach kitabın özetini okuyabilir, Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Watchmen Başlangıç: Komedyen – Rorschach kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir