Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ait Olmayı Başaramadığı İki Ayrı Dünyanın Arasında Sıkışıp Kalmıştı
 
Grant Morrison (FINAL CRISIS, THE MULTIVERSITY) ve Yanick Paquette’in (SWAMP THING, BATMAN INC.) usta zihinlerinden Wonder Woman hakkında şimdiye kadar gördüğünüz en kışkırtıcı başlangıç hikâyesi geliyor, onun zengin tarihini onurlandıran müthiş, yeni bir anlatım.
Binlerce yıldır, Cennet Adası’nın Amazonları erkeklerin yıkımından uzakta, güçlü bir toplum kurmuşlardı. Ama içlerinden biri bu izole yaşamdan mutsuzdu: Diana, Amazonların Prensesi, adanın ötesinde çok daha büyük bir dünya olduğunu biliyor ve onu keşfetmek istiyordu; ancak korumacı annesi tarafından engelleniyordu. Diana kaçma fırsatını hayatında gördüğü ilk adam, Hava Kuvvetleri pilotu Steve Trevor ada sahiline çakıldığında buldu. Pilotun durumu kritikti ve Diana onun hayatını kurtarmak için çok uzun zamandır Amazonlara yasak olan Erkeklerin Dünyası’na cesaretle adım attı. Amazonlar ise peşinden gelecek ve onu Cennet Adası’na zincirlere vurarak geri götüreceklerdi çünkü Diana onlara zulmeden dünyadan uzak durmayı emreden en eski kanunlarını çiğnediği için yargılanmalıydı.
Kışkırtıcı ama saygılı, baştan sona modern ama belli bir zamana ait olmayan bu hikâyede, Cennet Adası’nın en büyük şampiyonu Wonder Woman’ın gücü ve cesareti DC Comics’in New York Times çok satan YENİ DÜNYA serisinin yeni çizgi romanıyla okuyuculara sunuluyor!
 
 “Grant Morrison çizgi romanların yüce şamanıdır.”
— WASHINGTON POST
 
“Bir çizgi roman efsanesi.”
— ROLLING STONE
 
“Grant Morrison, günümüzün en yetenekli çizgi roman yazarlarından biri.”
— NEW YORK TIMES BOOK REVIEW
 

{strong}Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Grant Morrison tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 02.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya kitabın özetini okuyabilir, Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Wonder Woman Cilt 1 / Yeni Dünya kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir