Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Armand V., görevini yıllarca “sadakatsiz biçimde, büyük bir sadakatle” yerine getiren bir Norveç diplomatı.
Armand, başka ülkelerde savaşlara, karışıklıklara, acılara yol açan büyük makinenin küçük de olsa bir parçası olduğunun bilincindedir. Yine de görevine devam eder. Oğlu da bir gün asker olur ve o savaşlardan birine katılır. Artık ikisi için de bambaşka bir dönem başlar ve tüm olanlar, aslında hiç görmediğimiz bir romana düşülen dipnotlardan ibarettir. 
Yazılmamış metnin kendisi, Armand’ın uçup giden yaşamı gibi, uzaklarda bir yerlerde dolaşır. Olup biteni dipnotlarda ararız; gölgesine bakarak bir ağacı, bir kayayı veya bir bulutu anlamaya çalışmamız gibi.
Solstad’ın radikal yaratıcılığının en özgün örneklerinden biri olan Armand V., Deniz Canefe’nin Norveççe aslından çevirisiyle…
 
Çok tuhaf romanlar yazan Dag Solstad, benim en sevdiğim yazarlardandır.
–Haruki Murakami
 
Kuşkusuz Norveç’in en cesur ve en zeki yazarı.
–Per Petterson
 

{strong}Armand V. isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Dag Solstad tarafından kaleme alınmıştır. JAGUAR KİTAP tarafından 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Armand V. kitabın özetini okuyabilir, Armand V. kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Armand V. kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Armand V. kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir