Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SORUMLULUK YENİ BİR PSİKOPATTA!
Başarısız bir görev sonrasında Belle Reve hapishanesindeki ana üslerine döndükten sonra, Amanda Waller katillerden ve uyumsuzlardan oluşan görev gücünün yeni bir yönlendirmeye ihtiyacı olduğunu fark ediyor. Ne de olsa, adı Suicide Squad olan bir ekibin neredeyse kendini imha etmiş olması bir tesadüf değil.
Her şey tepetaklak hâldeyken, Suicide Squad artık inandıkları bir amaç uğruna ve yeni bir komutan adına savaşıyor – zihni mükemmel olduğu kadar çarpık olan, bugüne kadar dünyanın gördüğü en dengesiz seri katillerden biri adına. Doğal olarak, görev başına getirilen bu gizemli ve çılgın katil Squad’ın ekip olarak çalışmasını sağlamak için tam da gereken şey olabilir. Ve dev ceset-canavarlara, hipnozcu anarşistlere ve Waller’ın geçmişinden gelen ve bir daha asla görmemeyi umduğu birine karşı başlatacakları yeni görevde, bu ekip çalışmasına ihtiyaçları olacak… Genç yazarlar ALES KOT (Secret Avengers), MATT KINDT (ANIMAL MAN) ve çizerler PATRICK ZIRCHER (FOREVER EVIL: ROGUES’ REBELLION), RICK LEONARDI (SUPERMAN) ve NEIL GOOGE (FLASH) tarafından hazırlanan hikâyelerde Suicide Squad’ın kötüleri FOREVER EVIL olay örgüsü için tempoyu yükseltiyor. SUICIDE SQUAD #20-23, DETECTIVE COMICS #23.2’deki Harley Quinn hikâyesi ve JUSTICE LEAGUE OF AMERICA #7.1’den Deadshot hikâyesini toplamaktadır.
 

{strong}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Ales Kot tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza kitabın özetini okuyabilir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 4 – Disiplin ve Ceza kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir