Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık pdf indir

1.0/5 Votes: 1

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İŞTE BU STAR WARS ÇAĞI! Bu defa sahneyi İlk Düzen alıyor! Yüzbaşı Phasma, Demir gezegenine düzenlenen saldırıya önderlik ederken genç bir stormtrooper da Phasma’nın izinden gitmeye çalışıyor. Fakat bu İlk Düzen yüzbaşısının acımasız yöntemlerini sürdürebilecek mi? General Hux eskiden beri horgörülmüş biri, ancak sabotaja uğrayan mekiği bilinmeyen bir gezegene düştüğünde Kylo Ren’in kaderi de Hux’ın avucunda olacak! Ya Kylo Ren, büyükbabası Anakin Skywalker’ın gölgesinden kurtulması imkânsız mı, yoksa Darth Vader’ın başarısız olduğu noktada başarı kazanacak mı? Yüce Lider Snoke, Ren’i eğitmeye henüz başlamışken, sadist usta, kendini kaybetmiş çırağının varolan tüm bağlarını koparabilecek mi? Bu ciltte, Tom Taylor, Leonard Kirk, Cory Hamscher ve Guru-eFX tarafından yaratılan Star Wars: Direniş Çağı —Captain Phasma, General Hux, Kylo Ren ve Yüce Lider Snoke— sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 11.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Direniş Çağı / Karanlık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir