Sandman 8: Dünyaların Sonu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.
 
SANDMAN serisinin sekizinci cildi DÜNYALARIN SONU’nda zamanın, mitlerin ve hayallerin farklı noktalarından geçerken gerçeklik fırtınasının girdabına yakalanan yolcular gizemli bir konaklama yerinde bir araya geliyor. Chaucer’ın Canterbury Hikâyeleri’nin izinden giden bu ciltte dışarıdaki fırtınanın dinmesini bekleyen gezginler bulundukları mekânları, gördükleri şeyleri ve rüyasını gördüklerini birbirleriyle paylaşıyor.
 
Stephen King’in önsözüyle
“Çizgi roman okuyup okumamanız umurumda bile değil ama bu seriyi kesinlikle okumalısınız.”
— Patrick Rothfuss
 

{strong}Sandman 8: Dünyaların Sonu isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 16.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 8: Dünyaların Sonu kitabın özetini okuyabilir, Sandman 8: Dünyaların Sonu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 8: Dünyaların Sonu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 8: Dünyaların Sonu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir