Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Cthulhu mitosu’nun, Arkham’ın ve uğursuz Necronomicon’un yaratıcısı, korku edebiyatının sayısız başyapıtının yazarı Howa rd Philips Lovecraft, ölümünden sonra da olsa, yaşadığı yüzyılın e n iz bırakan yazarlarından biri olarak kendini kabul ettir miştir.
 
Anlaşılması hayli zor bir karaktere sahiptir ve kendi mitosuna hapsolmuştur; dünya dışına çekilme imgelemini sayısız sayıda okuruna da yansıtır.
Peki gerçekte kimdir bu “Providence”ın ustası?
 
“XX. yüzyıl, H.P. LOVECRAFT’tan daha büyük bir yazın sanatçısı tanımamıştır.”
–Stephen King
“Lovecraft gerçekten de temel önemde bir yazardır, lOVECRAFT’tan öncesi ve sonrası vardır.”
–Michel Houellebecq

“LOVECRAFT hikâyeleri hayranlık uyandırıcıdır, gelgelelim o kadar korkutucudur ki insan kendine sorar, acaba en iyisi böyle bir şeyi asla okumamak mıdır?”
 

{strong}Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 26.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam kitabın özetini okuyabilir, Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Howard P. Lovecraft Karanlıklarda Yazan Adam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir