Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Korsan kraliçe Arisa’nın yenilmesinin ardından, Prens Maxim Maresh Londra’ya dönmesi için babasının yaptığı daveti görmezden gelmiştir çünkü hem kendisine hem de Verose’deki garnizona kendisinin şımarık bir prensten çok daha fazlası olduğunu kanıtlamak istemektedir.
 
Maxim sihrin dört aşamalı bir testle sınandığı, cesaretin, onurun ve yiğitliğin kanıtlandığı Bıçakların Gecesi adlı, senede bir kez yapılan sihir turnuvasını öğrendiğinde, bu turnuvaya katılmaya ve onu kazanmaya karar vermiştir.
 
Asker, korsan, vatandaş, hırsız ya da prens fark etmeksizin herkese açık olan bu turnuva, daha önce hiç tamamlanamamıştır ancak birçok kişi denerken ölmüştür. Şimdi Maxim, azmini tek seferde herkese kanıtlamak için hayatının en zorlu gecesine hazırlanacak.
 
Her iki durumda da bu gecede genç prens ya tarih yazacak ya da ölecek.
 
“Görsel açıdan muhteşem olan bu heyecan verici ve eğlenceli macera, Schwab’ın en çok satan Sihrin Tonları Serisi’nin dünyasını yeniden ziyaret ediyor.”     
Library Journal
 
“Olağanüstü… Akışı çok hızlı ve çizimleri mükemmel.”
   Comic Buzz
 

{strong}Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; V. E. Schwab tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 29.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi kitabın özetini okuyabilir, Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihrin Tonları / Çelik Prens: Bıçakların Gecesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir