Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HAYKIRAN CEHENNEM (No 675; Yazar: Mauro Boselli; Çizer: Fabio Civitelli)
Bir önceki sayıda başlayan maceranın heyecanlı finali… Ölümün Efendisi Yama ve onun dört yardakçısı tarafından örülen tuzaklarla dolu korkunç bir ağ kahramanlarımızın etrafında giderek sıkılaşırken, Teks ve dostları da korkuya kapılmaksızın ölümcül düşmanlarıyla karşılaşmak üzere ilerliyorlardı. Kara büyünün yarattığı dehşet verici yaratıklarla karşılaşmak ve arkalarında kanlı bir iz bırakarak onları bir bir yenmek zorunda olmaları da işin cabasıydı. Artık Naraka tapınağındaki büyük çarpışmaya çok az kalmıştı.    
KAÇIRILAN ÇOCUK (No 676; Yazar: Tito Faraci; Çizer: Gianluca Acciarino)
Sakin bir sabah bir çiftlik soyguncuların saldırısına uğrar ve çiftlikteki herkes öldürülür. Sadece Ken Bowen adlı acımasız bir katilin kaçırdığı (?) Tim adlı çocuğun dışında. Rastlantıyla olayı gören Teks Willer ve Kit Carson elbette ki durumu aydınlatmak için harekete geçmekte gecikmeyeceklerdir.
 

{strong}Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Mauro Boselli tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 18.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk kitabın özetini okuyabilir, Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Yeni 36 / Haykıran Cehennem / Kaçırılan Çocuk kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir