Şibumi (Bez Ciltli) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Nicholaï Hel zamanının en yetenekli suikastçısıdır. Aynı zamanda dünyanın en çok aranan insanı… Hel’in sırrı, nadir bir kişisel mükemmeliyet olan Şibumi’yi elde etme konusundaki kararlılığında yatar. Go oyununun incelikleriyle tanıştırıldığı savaş sonrası Japonya’da büyüyen Hel, Bask diyarındaki kalesinde inzivada yaşamaktadır. Ta ki bir gün, 1972 Münih Olimpiyatlarına karşı saldırılardan sorumlu Kara Eylül militanlarını yok etmekle görevlendirilen İsrail komandosunun genç bir üyesi olan Hannah Stern gelip Hel’den yardım ve koruma talep edene dek. O andan itibaren Nicholaï Hel kendini uluslararası gizli bir örgüt olan Ana Şirket tarafından kovalanırken bulur. Artık son bir yüzleşme için hazırlanmalıdır.
 
Amerikan edebiyatının bir başyapıtı, felsefi bir casus romanı ve ABD’nin sert bir eleştirisi olan Şibumi, gizemli ve efsanevi yazar Trevanian’dan sınıflandırılamaz şimdi bir çizgi roman.
 
Pet Perna ve Jean-Baptiste Hostache ikilisi tarafından mükemmelen uyarlanmıştır.
 

{strong}Şibumi (Bez Ciltli) isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Pat Perna tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 04.04.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Şibumi (Bez Ciltli) kitabın özetini okuyabilir, Şibumi (Bez Ciltli) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Şibumi (Bez Ciltli) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Şibumi (Bez Ciltli) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir