Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm hayvanlar eşittir ama bazı hayvanlar diğerlerinden daha eşittir. 
 
Beylik Çiftliği’nin ezilen hayvanları, efendileri Mr. Jones’u devirip çiftliğin yönetimini ele geçirdiklerinde, bunu özgür ve eşitlikçi bir hayata atılan ilk adım olarak görürler. Fakat aralarından bir grup seçkin, Napolyon ve Kartopu isimli iki domuzun öncülüğünde yavaş yavaş kontrolü ele alır. Kendilerini bir zorbalıktan kurtulup başka bir zorbalık altında ezilirken bulan hayvanlar, çok geçmeden düşündükleri kadar eşit olmadıklarını anlarlar. Orwell’in, güç zehirlenmesi ve yozlaşma sonucunda hüsrana uğramış idealizme dair sarsıcı taşlaması Hayvan Çiftliği, Brezilyalı ünlü çizer Odyr’in çarpıcı uyarlamasıyla kendine yepyeni bir ifade alanı buluyor. 
 
“Orwell’in güncelliğini asla yitirmeyen alegorisine göz alıcı bir saygı duruşu. Zincirlerinden kurtularak başlattıkları devrimin sonuçlarını göğüsleyen hayvanları fırça darbeleriyle görünür kılan Odyr’in tasvirleri çok güçlü.”
New York Times
 

{strong}Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; George Orwell tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO YAYINEVİ tarafından 01.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hayvan Çiftliği – Grafik Roman (Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir