Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya’nın En Kudretli Kahramanları, En Zorlu Görevleriyle Karşı Karşıya Ve Bütün Marvel Evreni’nin Kaderi Pamuk İpliğine Bağlı!
Beyonder tarafından Savaş Dünyası’na sürüklenmiş kahramanlar en sonunda karşılık vermek zorunda kalırlar. Örümcek Adam ise etkisi uzun yıllar boyunca tüm Marvel Evreni’nde hissedilecek yeni kostümüne kavuşur. Dr. Doom’un planları da yavaş yavaş meyve vermektedir. Bu büyük savaşı kazanan ve en büyük hayallerine kavuşanlar kimler olacak?
Çizgi roman dünyasının ilk büyük olayı olarak kabul edilen Gizli Savaşlar, sektörü toptan değiştirmiş, farklı serilerdeki kahramanlar arasındaki ilişkilerin derinleşmesini sağlamıştır. Marvel’ın açtığı bu yoldan daha sonra tüm çizgi roman yayıncıları ilerlemiştir. Bu ciltte, Gizli Savaşlar serisinin #7-12 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Gizli Savaşlar 2 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Shooter tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 15.06.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gizli Savaşlar 2 kitabın özetini okuyabilir, Gizli Savaşlar 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gizli Savaşlar 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gizli Savaşlar 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir