Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Serinin yedinci kitabında Petey iyilik yapmanın ne demek olduğunu öğreniyor! Köpek Adam’ın bu sıralar başı kötü alışkanlıklarıyla derttedir ve üstesinden gelmek için de süper dostlarından yardım alır. Ancak saplantıları korkuya dönüşünce kendisini yepyeni bir süper kötünün hedefi hâline getirir. Köpek Adam korkuları ve düşmanıyla savaşırken Kedi Petey hasipten çıkar. Küçük Petey ile yeni bir hayata başlar. Bu sakin güzel hayat ansızın bir ziyaretçinin gelişiyle bozulur. Gelen kişi Petey’in babasıdır. Petey, babasının gelişiyle geçmişiyle yüzleşmeye başlar. Ve artık sevdikleri için savaşması gerektiğini anlar. Dav Pilkey Köpek Adam Serisi’nin her kitabında her yaştan okuyucuya hitap etmesinin yanı sıra empati, nezaket, sabır ve iyilik yapmak gibi evrensel temaları da işliyor.
 

{strong}Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Dav Pilkey tarafından kaleme alınmıştır. ALTIN KİTAPLAR tarafından 01.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor kitabın özetini okuyabilir, Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Köpek Adam-Toplar Kimin İçin Yuvarlanıyor kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir