Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KÖTÜLÜK HERYERDE VE DÜNYANIN YÜCE BÜYÜCÜYE HİÇ OLMADIĞI KADAR İHTİYACI VAR.
 
Ama artık Yüce Büyücü… Loki! MuziPlikler Sanatı Efendisine merhaba diyin! Nors yalan tanrısı herşeye sahip… pelerin, büyüler, hatta asistan olarak Zelma Staton. (Belki daha da fazlası olarak?) Bu nihayet Loki’nin bir kahraman olmak için ihtiyacı olan fırsat mı, yoksa hilebaz tanrı sınırsız güce tehlikeli biçimde çok mu yaklaşmış halde? Peki ya bir önceki Yüce Büyücüye, Stephen Strange’e ne oldu? Yenilmiş ama pes etmemiş haldeki Sephen’ın son bir kozu daha var. Marvel Evreni’ni temelinden sarsabilecek bir koz! Ama bu ünvanını geri alabilmesi için yeterli olacak mı? Özellikle de sevdiği birinin hayatı tehlikedeyken?
 

{strong}Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Donny Cates tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 20.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı kitabın özetini okuyabilir, Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Dr. Strange Cilt 6 / Büyü Tanrısı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir