Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Deli dolu, disiplinsiz, şeytanın bile baştan çıkaramadığı melek yüzlü asi yaratık Hilal!”
 
Serinin bu üçüncü kitabında Hilal’in ailesiyle ilgili büyük bir sır gün yüzüne çıkarken, hayatına yeni karakterler de ekleniyor. Ekürisi Kezban, ekonomik kriz yüzünden ailesiyle köyüne dönerken yerini kara para aklayan bir mafya babasının nemfomani eğilimleri gösteren kızı Tek Göz Müge alıyor. Bütün bunlara ek Lucifer’ın, Hilal’in kalbine ve bedenine sahip olmak için çevirdiği bin bir türlü entrika ve dümeni de ekleyince gerçeklik ile düşler arasındaki ince çizgi silikleşiyor, ortaya da hezeyanlarla dolu bu olağanüstü hikâyeler çıkıyor.
 
Usta çizer Kenan Yarar’ın kültleşmiş çizgi roman serisi Hilal’in üçüncü cildinde Lombak döneminde yayımlanmış hikâyeleri tekrar bir araya getiriliyor. Her bir sayfasının çizer tarafından büyük bir özenle elden geçirildiği, renklendirildiği ve düzenlendiği bu yeni edisyonda çizerin Hilal kitaplarının yapım aşamasından notlarını aktardığı bir önsözün yanı sıra ilk dergi baskılarından örnek sayfalar ve orijinal sayfa çizimleri de okurların beğenisine sunuluyor.
 

{strong}Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Kenan Yarar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 02.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit kitabın özetini okuyabilir, Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hilal 3 / Kalbimdeki İfrit kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir