Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

NEW YORK. Ninja Kaplumbağalar hem korkunç Foot Clan ve liderleri Shredder’la hem de General Krang’in uzaylı güçleriyle Savaşırken hayatlarının mücadelesini veriyor… ve bu da tam olarak Krang’ın planladığı şey. Artık tek bir boyutsal sapma onu aynı anda en büyük rakiplerinin tamamından kurtarabilir. GOTHAM. Penguin, Killer Croc, Ra’s al Ghul ve niceleri yüzünden Batman adındaki pelerinli kahraman şehri korumakla fazlasıyla meşgul. Aniden karşısına yeni bir düşman çıkıyor– Gotham’a gönderilen ve olaylardan bihaber olan bir dünyaya salıverilen Shredder ve ninja takipçileri. Şimdi evlerine geri dönmelerini… ve bu sırada Batman’in en ölümcül düşmanlarının da yardımıyla Gotham’ı fethetmelerini sağlayacak teknolojinin peşindeler. Fakat kahramanlar sayısız şekle bürünebilir ve Kara Şövalye yalnız savaşmıyor. Pelerinli Süvari, Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael ve Splinter Usta ile güçlerini birleştirdiğinde Yarasa, Sıçan ve Kaplumbağalar iki boyutun en vahşi kötülerini alt edebilecek mi?
 

{strong}Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; James Tynion tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman: Ninja Kaplumbağalar Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir