Assassin’s Creed – Desmond pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Desmond Miles neden yüksek güvenlikli bir laboratuvarda hapis?Gizemli bilim adamları ondan ne istiyor?DNA’sının derinliklerindeki genetik hafızası hangi muhteşem sırrı barındırıyor?Hepsi de Suikastçı olan Desmond’ın atalarının geçmişi neden didik didik ediliyor?Bilim adamları bir Suikastçının anılarını canlandırmanın tehlikeli olduğunun farkındalar mı?8 milyonun üzerinde satış rakamına sahip Assassin’s Creed adlı bilgisayar oyununun kahramanları, ünlü senarist Corbeyran’ın kalemi ve çizer Djillali Defali’nin çizgileri ile hayat buluyor ve bizi, oyunseverleri şaşkına çevirecek, hiç yayınlanmamış, zaman ve bilime meydan okuyan heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
 

{strong}Assassin’s Creed – Desmond isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Eric Corbeyran tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 22.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Assassin’s Creed – Desmond kitabın özetini okuyabilir, Assassin’s Creed – Desmond kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Assassin’s Creed – Desmond kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Assassin’s Creed – Desmond kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir