Conan the Barbarian 23 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Conan, kraliyet öğrencisi Meiwei’nin yardımlarıyla Khitai’nin başkenti Paikang’a ulaşmış ve Gece Yıldızı’nın Dişi adlı lanetli kılıcı asıl sahibi Maltus-Rai’ye vermişti. Bu yolculukta yaptıkları ve Asi Heng’i ortadan kaldırmada üstlendiği rol nedeniyle onuruna bir şölen düzenlenmişti. Conan, Khitai imparatorunun özel yemek salonuna davet edilmiş, diğer davetlilerin hayranlık dolu ve kıskanç bakışlarını üstüne çekmişti. Fakat imparatorun özel odasına girdiğinde, ikili kendilerini doğaüstü, tuhaf bir sessizliğin içinde bulmuş, maskeli bir suikastçıyla giriştikleri mücadeleyi de kimse duymamıştı. Conan suikastçıyı alt etmeyi başarmıştı ancak gerçek suçlu, Maltus-Rai asıl niyetini ortaya koyup imparatorun boğazını kesmişti! Şimdi Conan, görünüşte suçüstü yakalanmıştı ve işlemediği bir cinayetten dolayı suçlanmaktaydı!
 

{strong}Conan the Barbarian 23 isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Zub tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 16.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Conan the Barbarian 23 kitabın özetini okuyabilir, Conan the Barbarian 23 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Conan the Barbarian 23 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Conan the Barbarian 23 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir