Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kobayaşi Hanesi’nin Hizmetçi Ejderhası kitabının sevilen yazarı Coolkyousinnjya’dan Ojojojo, Süpersonik Komiks markasıyla raflarda!
 
Herhalde şu acayip hipster Tsurezure ile acayip zengin kız Haru kadar birliktelikleri hayatta mümkün olmayacak bir çift daha yoktur, ama bayağı bir zamandır çıkıyorlar işte. Hatta rakip sevgili adayı Chris Portman bile artık başka birileriyle takılmaya karar vermiş. Herkesi memnun eden bu mutlu sonu ne bozabilir ki? Ne olacak, tabii ki aile! Haru’nun uzun zamandır ortalarda olmayan küçük kız kardeşi Aki geri dönmüş, üstelik ablasını alaşağı etmek niyetinde son derece kararlı! Söz konusu olan sadece birkaç milyon milyar dolar canım… ve tabii birtakım pek önemli ilişkiler! Ojojojo’nun bu son bölümünde bolca kahkaha ve bolca aşk meşk var!
 
 

{strong}Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Coolkyousinnjya tarafından kaleme alınmıştır. SÜPERSONİK KOMİKS tarafından 27.12.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 kitabın özetini okuyabilir, Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ojojojo – Küçük Hanımefendi Cilt 3-4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir