365 Gün Blanka Lipinska

TÜRKÇE

Laura Biel, sevgilisi ve iki arkadaşı ile büyüleyici Sicilya'da rüya gibi bir tatile çıkar. Gezilerinin ikinci gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin başı, son derecede yakışıklı genç mafya babası Massimo Torricelli, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir.
Developer
Blanka Lipińska
Version
TÜRKÇE
Updated
11.03.2022
Requirements
Grata Maraya
Size
13.5 x 19.5 cm
Get it on
Google Play

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

365 Gün – Blanka Lipinska

365 Gün Blanka Lipinska pdf indir aramaları artık internet ortamında fazlalaşmaya başlayınca bi el atalım dedik bu konuya ve kitabına.  Gişe rekorları kıran aynı isimli Netflix filmine ilham veren, uluslararası düzeyde en çok satan, son derece seksi ve romantik roman.
Laura Biel, sevgilisi ve iki arkadaşı ile büyüleyici Sicilya’da rüya gibi bir tatile çıkar. Gezilerinin ikinci gününde, yirmi dokuzuncu doğum gününde kaçırılır. Onu kaçıran, Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin başı, son derecede yakışıklı genç mafya babası Massimo Torricelli, her ne pahasına olursa olsun Laura’ya sahip olmaya karar vermiştir. Massimo’nun kendine göre nedenleri vardır. Hayatına yapılan bir suikast girişiminde ölümle burun buruna gelmiş ve neredeyse ölmek üzereyken, gözlerinin önünde bir görüntü belirmiştir: Laura’ya çok benzeyen güzel bir kadın. Ölümün eşiğindeyken gördüğü bu kadını bulacağına ve her ne olursa olsun, bu kadının onun olacağına dair kendi kendine söz verir.
Massimo, 365 gün boyunca Laura’yı görkemli mülkünde tutsak edecek ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Eğer Laura, herhangi bir noktada kaçmaya çalışırsa, Massimo onun tüm ailesini bulup öldürecektir.
Kısa bir süre sonra Laura, onu esir alan, bu yakışıklı ve güçlü adamın büyüsüne kapılır. Fakat aralarındaki bu istikrarsız, tehlikeli ilişkiyi, kontrolleri dışında gelişen güçler, parçalamakla tehdit etmektedir…

sizler için araştırıp filminide aşağıya ekliyorum lakin önce kitabını okumanızı tavsiye ederim. İyi seyirler.

Çevirmen: Grata Maraya
Yayın Tarihi: 11.03.2022
ISBN: 9786057489227
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 304
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm

Laura ve Massimo’nun ilişkisi, güven sorunlarının üstesinden gelmeye çalışırken, inatçı bir Nacho onları ayırmaya çalışırken dengede kalıyor. İlk gördüğümde çok çekimserdim bu seriye karşı ve popüler olmayan bir seriydi daha sonra bir şans vermeyi denedim , açıkcası pişman da olmadım hatta 2. filminin çıkması için sabırsızlanıyorum . Film bir kitap serisinden filme dönüştürülen bir film bu yüzden herkes GRİNİN ELLİ TONU filmine ve kitabına benzetiyor ama o kitapla konusunun bile alakası yok . Kitabı özet geçmek gerekirse Massimo adında bir sicilya mafyası polonyalı Laurayı komada iken sürekli rüyasında görüyor ve onu bulmaya çalışıyor ama bulamıyor pes ettiğinde ise Laura sevgilisiyle birlikte sicilyaya tatile geliyor ve massimo havaalanında laurayı görüyor . Laurayı kaçırıp 365 günde kendine aşık etmeye çalışıyor . Akışı ve gidişatı hoş fakat cinsel içerik fazla yani GRİNİN ELLİ TONU ile benzerliiği bu yönden , genel olarak wattpad mafya kitaplarına çok çok aşırı benzerliği olan film ve kitap polonyalı yazar Blanka Lipińska tarafında 3 kitap olarak çıkan bir seri .Bence herkesin bir şans vermesi en azından GRİNİN ELLİ TONU gibi bir seriyi beğenenler için en güzel film örneği .

Video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir