Y Son Erkek 2 – Döngüler pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder –genç bir adam ve maymunu hariç.

Son Y-Kromozomu taşıyıcıları olarak gezegende dolanırlarken Yorick ve evcil hayvanı, insanlığın kaderini ellerinde tutmaktadırlar. Irkların sürekliliğini garanti altına alabilmek ve salgının ardında gizlenen sırrı açığa çıkarabilmek için silahlı bir
hükümet ajanı ve dünyanın en önde gelen biyomühendisiyle takım olurlar. Ama kökten değişikliğe uğramış bir Amerika’nın rayları üzerinde ilerlerlerken, Amazonlar’ın erkeklerden nefret eden kızları peşlerine düşer ve görünüşe göre ütopik bir hale gelmiş Marrisville (Ohio) adlı kasabada verilen planlanmamış bir mola, Son Erkek için yolun sonu olabilir.
 

{strong}Y Son Erkek 2 – Döngüler isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Brian K. Vaughan tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 26.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Y Son Erkek 2 – Döngüler kitabın özetini okuyabilir, Y Son Erkek 2 – Döngüler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Y Son Erkek 2 – Döngüler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Y Son Erkek 2 – Döngüler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir