Tuz Büyüsü pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

  Kıskanç bir cadı, yok edici bir lanet ve küçük bir kızın, bedeli ne olursa olsun ailesini kurtarma yolculuğu hakkında, Eisner ödüllü, destansı bir çizgi roman.
 
Vonceil’in ağabeyi Elber, Birinci Dünya Savaşı’nın ön saflarında görev yaptıktan sonra ailesinin Oklahoma’daki çiftliğine döndüğünde, işler onun beklediği gibi gitmez. Çocukluk aşkıyla evlenip çiftliğe yerleşen genç adam, yaşadıkları nedeniyle artık küçük kardeşine ayıracak vakti olmayan, ciddi ve sorumluluk sahibi bir adama dönüşmüştür.
Bir gün çiftlikte gizemli, büyüleyici bir kadın belirir ve kendisini Fransa’da bıraktığı için Elber’la yüzleşir. Elber onunla gelmeyi reddedince, gizemli kadın, aileyi lanetleyerek tüm kasabanın su kaynağını tuzlu suya çevirir. Bembeyaz giyinmiş bu kadın kim, çiftliğe ne yaptı ve Vonceil’in yaşlı akrabası Dell, onun hakkında ne biliyor?
Bunu öğrenmek için Vonceil’in kendi başına harekete geçmesi, büyücülük dünyasının derinliklerine inmesi, tehlikeli akrabalar, şekil değiştiren hayvanlar, kaprisli bir Şeker Cadısı ve güçlü Tuz Cadısı’nın kendisiyle yüzleşmesi gerekecek.
 
Tuz Büyüsü, Hope Larson’ın benzersiz hikâye anlatıcılığı ve Rebecca Mock’un ödüllü çizimleriyle hayat bulan sıradışı bir grafik macera.
 

{strong}Tuz Büyüsü isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Hope L Arson tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 15.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tuz Büyüsü kitabın özetini okuyabilir, Tuz Büyüsü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tuz Büyüsü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tuz Büyüsü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir