Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hypertext Preprocessor (PHP), web sayfalarının geliştirilmesinde yaygın olarak kullanılan açık kaynak kodlu, ücretsiz, sunucu taraflı betik dilidir; bu, bir sunucunun betikteki sıralı komutları yürüttüğü anlamına gelir. Web teknolojisi anketlerine göre, PHP Facebook ve Wikipedia gibi yüksek trafikli web siteleri de dâhil olmak üzere tüm web sitelerinin yaklaşık %80’i tarafından kullanılmaktadır. PHP Linux, Microsoft Windows ve macOS gibi tüm yaygın işletim sistemleri ile uyumludur. Ayrıca Apache ve IIS dâhil çoğu web sunucusu da PHP’yi desteklemektedir.

PHP ile e-ticaret siteleri, blog sayfaları, masaüstü uygulamaları ve sosyal medya siteleri oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte PHP çok sayıda ücretsiz çevrimiçi belge ve bilgiye sahiptir. PHP, web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini sağlar, bu da SEO sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olmak için büyük bir avantaj sağlamaktadır.
 

{strong}Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL isimli kitap 296 sayfadan oluşmaktadır ; Mustafa Yağcı tarafından kaleme alınmıştır. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından 17.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL kitabın özetini okuyabilir, Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tasarımdan Uygulamaya Dinamik Web Siteleri için PHP ve MySQL kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir