Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

(Gizli bilimleri ve bilinmeyenleri araştırmak için kurulmuş olan Başka Yer adlı gizli üste yaşanan iki macera daha)

5. İKİ DÜNYADA YAŞAYAN KADIN: Ünlü dedektifimiz Sherlock Holmes, artık yaşlanmaya başlamış ve bir tür inzivaya çekilmiştir. Ama elbette Kara Loca’nın uğursuz güçleri, onu rahat bırakmayacak ve Holmes, ünlü Fil Adam’ın desteğiyle, bir kez daha korkunç cinayetleri çözmek için harekete geçecektir.

6. AMERİKA’NIN ÜSTÜNDEKİ PENÇE: 1850’leri Amerikası… köleliğin kaldırılmasının ardından ucuz iş gücü için bu kez de zavallı yoksul Çinlilerin sömürüldüğü bir yer halini almıştı. Sayıları tahmin bile edilemeyen bu Çinli göçmenler, bu topraklara sığınırken, elbette yanlarında kadim Çin büyücülerinin korkunç güçlerini de getireceklerdi. İnanılmaz olayların ardından Amerika’ya yardım edecek kişiyse, İtalyanların ünlü kahramanı Garibaldi olacaktı.
 

{strong}Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Alfredo Castelli tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 02.01.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe kitabın özetini okuyabilir, Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Storia da Altrove Başka Yer’den Hikayeler 3 / İki Dünyada Yaşayan Kadın-Amerika’nın Üstündeki Pençe kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir