Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ateş Kraliçesi’nin iradesini ve şeklini aldıktan sonra Rimuru, inanılmaz yeni beceriler kazanır ve sorumluluğu altındakilerin koşullarını iyileştirmek için yolculuğuna devam eder. Ancak çok geçmeden bir yardım çağrısı duyar ve arkadaşlarını, bir grup ogre tarafından saldırıya uğramış halde bulur! Bu tehditkâr ogrelerin Rimuru ve goblin köyünün sakinleri ile ne alıp veremediği var? Dahası Rimuru, aşırı güçlü yetenekleriyle mücadele edebilecek bir grup düşmanla nihayet karşılaştı mı yoksa?
 
Macera ve eğlencenin iç içe geçtiği sürükleyici hikâyesiyle Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman size keyifli bir okuma deneyimi vadediyor.
 

{strong}Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Fuse tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 10.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt kitabın özetini okuyabilir, Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Slime Olarak Reenkarne Olduğum Zaman 3.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir