Sille pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Efsaneleri ve aksiyon dolu maceraları sevenler!
İşte size muhteşem bir manga!
Bilumum Canavarlara Osmanlı Tokadı atan Cemil Sille geliyor!
Bu eser, dedesi yeniçeri Tokatçı Paşa’nın dillere destan sillesini miras alan torun Cemil Sille’nin epik hikâyesini anlatıyor. Heyecan dolu manga dizisi hepimizi, kendini istemeden masalsı bir macerada bu- lan Cemil Sille’nin mizahi öyküsüne davet ediyor. Ayasofya Camii’ni yeniden kilise yapma aşkıyla yanan Papaz Martin, büyülü bir kitap buluyor ve bu kitabın içinden çıkan destansı canavarları İstanbul sokak- larına salıyor. Bu tuhaf canavarlarla savaşmak ise Cemil’in dede yadigârı sillesine kalıyor! Eğer epik, aksi- yonu yüksek ve eğlenceli maceraları seviyorsanız, “Sille” tam size göre! Papaz Martin’e karşı mücadele eden Cemil Sille’nin kahramanlık dolu serüvenine katılın, Ayasofya’yı koruma mücadelesine sizler de tanıklık edin!
 
 

{strong}Sille isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Hüma Çalışkan tarafından kaleme alınmıştır. AİLE YAYINLARI tarafından 11.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sille kitabın özetini okuyabilir, Sille kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sille kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sille kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir