Shaman King / Şaman Kral 10 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Asıl Şaman Dövüşlerinin başlamasına az kalmışken, Yoh ve arkadaşları, turnuvayı yöneten Patch kabilesinin yardımıyla Amerika’ya giden bir uçağa binerler. Tüm katılımcılar, Şaman Dövüşü’nün başlangıcında Patch kabilesinin köyüne ulaşmalıdır ancak hedeflenen yere varmalarından sadece birkaç dakika önce herkesi şok eden bir duyuru yapılır, köyü kendi başlarına bulmaları gerekecektir. Bu kötü haber yetmezmiş gibi uçakları da uçuşun ortasında aniden ortadan kaybolur ve yolcuların hepsi kendilerini yere doğru düşerken bulur!
 
Yazar ve çizer Hiroyuki Takei’nin yarattığı Shaman King, heyecanlı ve bir an bile düşmeyen temposuyla sizi esir alacak bir macera!
 

{strong}Shaman King / Şaman Kral 10 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroyuki Takei tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 06.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Shaman King / Şaman Kral 10 kitabın özetini okuyabilir, Shaman King / Şaman Kral 10 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Shaman King / Şaman Kral 10 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Shaman King / Şaman Kral 10 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir