Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak. Yuiçiro, ailesinin ya da Mikaela’nın hayatı arasında seçim yapmak zorundadır. Mikaela, ailesini seçmesi için onu ikna etmeye çalışırken ikisi yürek burkan bir tartışmaya sürüklenir. Yuiçiro neye karar verecek? Daha fazla güç isteyen Yuiçiro, Aşuramaru’dan kendisine güç vermesini ister. İhanet, kayıp ve itiraflar… İnsanların, vampirlerin ve nihayetinde dünyanın kaderi için verilen bu savaşın her yanını sarıyor.
 

{strong}Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 10.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 kitabın özetini okuyabilir, Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph Of The End – Kıyamet Meleği 28 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir