Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkum ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin ellerinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak. Yuiçiro’nun geçmişini görmesinin ardından Mikaela fikir değiştirir ve bir şeytan haline gelmeye karar verir. Sürece dahil olan Dört Oraklı Çocuk’un saldırıları da devam etmektedir. Bu esnada Kimizuki, Yoiçi ve “ailenin diğer üyeleri” onları kurtarmak için çabalarlar. Acaba Mikaela bir şeytana dönüşüp Dört Oraklı Çocuk’u alt etmeyi başarabilecek mi?
 

{strong}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 25.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 kitabın özetini okuyabilir, Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Seraph of the End / Kıyamet Meleği 26 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir