Red Kit Toplu Albümler – 1 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Batı’nın en hızlı silah çeken kovboyu Red Kit’in tüm maceralarını yayımlayan Yapı Kredi Yayınları’ndan ilk toplu albüm: Red Kit Toplu Albümler- I, Red Kit tutkunlarına bir çok macerayı toplu halde okuma olanağı sunuyor.

İlk Red Kit çoklu albümünde Morris’in 1946-49 yılları arasında yazıp çizdiği Dick Digger’ın Madeni, Arizona ve Rodeo albümlerindeki maceralar; Dick Digger’ın Madeni, Red Kit’in İkizi (orijinal albümde isimsizdir), Rodeo, Red Kit Haydutkent’te, Altına Hücum, Red Kit Sigara Sezar’a Karşı, Arizona farklı bir sıralamayla yer alırken o döneme ait siyah beyaz resim ve fotoğraf sayfalarıyla da süsleniyor.
 

{strong}Red Kit Toplu Albümler – 1 isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Morris tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 22.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Red Kit Toplu Albümler – 1 kitabın özetini okuyabilir, Red Kit Toplu Albümler – 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Red Kit Toplu Albümler – 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Red Kit Toplu Albümler – 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir