One Room Angel pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hobisi yok. Arkadaşı yok. Sevgilisi yok.
 
Hayatının değeri yok. Her gün tembel bir hayat süren market çalışanı Koki (otuzlu yaşlarında) , dikkatsizlikten bir serseri tarafından bıçaklanarak ölümün eşiğine gelir. Tam baygınlık geçirirken bembeyaz kanatlı, göz kamaştırıcı bir melek görür. Öbür dünyaya gideceğini düşünse de Koki yarasından sorunsuz bir şekilde kurtulur ve hastaneden taburcu edilir. Koki eve döndüğünde ,tek odalı dairesinde o günkü meleği bulur.Meleğin arsız davranışları karşısında afallamış olsa da hafızasını kaybettiğini ve uçamadığını duyunca ona acır ve dairesinde kalmasına izin verir. Aniden başlayan bu tuhaf oda arkadaşı ilişkisi ve melekle geçirdiği günler, yaşayan bir ölü gibi olan Koki’nin kalbinde yeni bir duygu doğurur.
 
Chilchil BL Ödülü: En iyi Manga 2020 Ödülü 1.’lik
Bu BL Müthiş 2020 Ödülü (JIVE) 3.’lük
Bu Manga Müthiş Ödülü / Kadınlar Dalı (Takarajimasha) 13.’lü
 

{strong}One Room Angel isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Harada tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 28.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One Room Angel kitabın özetini okuyabilir, One Room Angel kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One Room Angel kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One Room Angel kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir