Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kobayaşi Hanesi’nin Hizmetçi Ejderhası kitabının sevilen yazarı Coolkyousinnjya’dan Ojojojo, Süpersonik Komiks markasıyla raflarda!
Dünyadaki bütün zengin kızlar bir yana, harcamakla bitmeyecek kadar çok paranın varisi ultra- zengin Haru diğer yana. Kendisi her ne kadar son derece varlıklı da olsa, herkes gibi liseye gitmek zorunda – ve oradaki herkesi “avam tabaka” olarak gördüğü için arkadaş edinebilmesi birazcık zor. Okulda onunla geçinebilen sadece tek bir kişi var: acayip giyimli, hiç konuşmayan, soğuk hipster Tsurezure.
Yürekleri ısıtan bu eğlenceli komedi, birbirine benzemez uyumsuz bir çiftin benzersiz arkadaşlığını ve onların lise hayatını anlatıyor. Ve bir uşağın çektiği çileyi.
 
 

{strong}Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 isimli kitap 236 sayfadan oluşmaktadır ; Coolkyousinnjya tarafından kaleme alınmıştır. SÜPERSONİK KOMİKS tarafından 07.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 kitabın özetini okuyabilir, Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ojojojo- Küçük Hanımefendi Cilt 1-2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir