Neye Vinyet Neye Kısmet pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Semih Poroy’un 1984-2015 yılları arasında Varlık dergisinde yayımladığı desenlerinden oluşan bu seçki; düşünceyle çizginin buluştuğu yerde, edebiyattan felsefeye, mizahtan siyasete hayatın her alanına açılıyor.
“Poroy bir şiiri, bir hikâyeyi, hatta bir düşünce yazısını ‘desen’ diye nitelenebilecek çizgilerle bezerken salt ele aldığı nesneyi betimlemiyor, onu kendi duygu ve düşünceleriyle harmanlıyor. Çizgileri, betimlediği nesneden farklı bir anlam kazanıyor, kendi varlıkları  içinde hayatlarını sürdürüyorlar…” (Refik Durbaş)
“Semih Poroy, ele aldığı konunun bir ayrıntısını çizmek yerine yorumlamayı tercih ediyor… Bu kitabın sayfalarını, tıpkı Varlık’ın sayfalarını çevirdiğim gibi, hazırladığımız dosyaları hatırlayarak keyifle çevireceğim…” (Enver Ercan)
 
 

{strong}Neye Vinyet Neye Kısmet isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Semih Poroy tarafından kaleme alınmıştır. VARLIK YAYINLARI tarafından 03.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Neye Vinyet Neye Kısmet kitabın özetini okuyabilir, Neye Vinyet Neye Kısmet kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Neye Vinyet Neye Kısmet kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Neye Vinyet Neye Kısmet kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir