Moriwaki’nin Deprem Rehberi pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Türkiye Ulusal Risk Kalkanı Modeli Çalışma Kurulları Üyesi, Yüksek Mimar, Yüksek İnşaat Mühendisi, Japonya Yurt Dışı İnşaat Şirketleri Derneği Türkiye Genel Sekreteri, Yoshinori Moriwaki’den keyifi bir Deprem Rehberi…
 
Önlemimi alıyorum. Depremden Korkmuyorum!
Yaklaşan tehlikelere karşı almamız gereken tedbirleri Japon deprem uzmanı, Yoshinori Moriwaki ve deprem perisi İlayda’dan öğreniyoruz.
 
Depremler dünyamızın doğal dengesinin bir parçasıdır. Bu dünyada yaşadığımız sürece bu dengeye ayak uydurmalıyız. Bunu sağlamak için önce depremi tanımalı ve ona karşı kendimizi nasıl koruyacağımızı öğrenmeliyiz.
 
Deprem çantası nasıl hazırlanır, deprem poşeti ve deprem çantası arasındaki farklar nelerdir, yaşam üçgeni nasıl olur, deprem tatbikatı nasıl yapılır; deprem öncesinde, sırasında ve sonrasında neler yapmalıyız, depremler nasıl oluşur?..
Deprem ile alakalı her şey bu kitapta sizleri bekliyor!!
 

{strong}Moriwaki’nin Deprem Rehberi isimli kitap 80 sayfadan oluşmaktadır ; Yoshinori Moriwaki tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 28.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Moriwaki’nin Deprem Rehberi kitabın özetini okuyabilir, Moriwaki’nin Deprem Rehberi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Moriwaki’nin Deprem Rehberi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Moriwaki’nin Deprem Rehberi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir