Monster Cilt 6 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Prag’ın merkezinde, Üç Kurbağa tabelalı eski bir apartman dairesi…
Orada yaklaşık on yıl önce ikiz çocuklarıyla yaşamış bir kadın… Tenma bunu eski komşulardan öğrenir. Ayrıca ona Çekoslovakya Gizli Servisi’nden ve şüpheli bir yangından da bahsederler.
O ikizler Johan ve Anna olabilir mi? Diğer yandan, Prag emniyetinde genç bir dedektif olan Suk, barda tanıştığı güzel kızdan çok etkilenir. Kızın adı Anna’dır! Tenma ve Suk karşılaştıkları sırada, bir başka dehşetin sinsice onlara doğru yaklaşmakta olduğundan habersizdirler!
BKA’nın baş dedektifi Lunge, seri cinayetlere Johan’ın karıştığına en sonunda ikna olmuştur. Johan’ın tam olarak ne olduğunu bulmak için Prag’a gelir ve Johan’ın çocukluğunu derinden etkilemiş olan “İsimsiz Canavar” adlı esrarengiz resimli hikâye kitabının, aslında bir Çekoslovakya Gizli Servisi ajanı tarafından yazılmış olduğunu öğrenir. Lunge, yazarın kitap yazmak için kullandığı “Gül Malikânesi” adlı konuma gider ve orada, sıvayla kapatılmış bir duvarın içinde eski bir kapı keşfeder!
Bu kapının ardındansa gerçek anlamda dehşet verici şeyler ortaya çıkar!
 

{strong}Monster Cilt 6 isimli kitap 404 sayfadan oluşmaktadır ; Naoki Urasawa tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 26.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Monster Cilt 6 kitabın özetini okuyabilir, Monster Cilt 6 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Monster Cilt 6 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Monster Cilt 6 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir