Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BARİKATLARA! Asırlardır Masallar, sıradan dünyamız ile kendi büyülü ve yitik Anadiyarlar’ı arasındaki geçitlere gözcülük ettiler; herhangi bir işgal tehlikesine karşı her daim tetikteydiler. Görünen o ki; onlarca yıllık sessizliğin ardından birileri, Düşman’ın zulmünden kurtulmayı başarıp sığınağa ulaştı. Ancak işler her zaman göründüğü gibi olmayabiliyor. Ve bu mültecinin hikâyesinden burunlara çok kötü kokular geliyor. Hatta durum tahmin ettiklerinden de kötü; Masalkent’in yok edilmesine ilişkin planlar uygulamaya konulmuş durumda ve vatandaşların her biri, savaşın ibretlik merhametsizliğiyle yeniden karşı karşıya kalmak üzere.
 

{strong}Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 26.10.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt:4 Tahta Askerler Marşı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir