Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Masallar dünyasına “ve sonsuza dek mutlu yaşadılar” tarzında sonlara rastlamak güç. Masallar aleminden sürgün edilen hayal dünyası mültecileri Masallar, gerçekçi ve sıradan dünyamıza uyum sağlamak zorunda bırakıldılar. Fakat bu, yaşamlarında aşka -ya da acıya-, ihanete ve beraberinde gelen kıskançlığa yer olmadığı anlamına gelmiyor. Hatta en inatçı ve en mantıklı olarak tanınan iki Masal arasında bir aşk filizleniyor olabilir. Peki ama kaderlerinde mutluluk mu var? Yoksa ani ve zamansız bir ölüm mü? Bu cilt, yaratıcısı Bill Willingham tarafından yazılan ve övgü ile karşılanan Vertigo serisinin 11-18 sayılarını bir araya topluyor.
 

{strong}Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 16.06.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt:3 – Masal Aşkı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir