Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Masallar ile başladı hayal kurmalarımız. Güzel prenses, yakışıklı prens, kötü kraliçe, hain kurt vs. vs… Masallar yüzünden inandık hep iyi sonlara… Belki de o yüzden hâlâ “niye olmasın demelerimiz”.

Düşman tarafından Anadiyarlar’dan sürüldüklerinden beri, insan olmayan Masallar çiftlikte yaşamlarını sürdürüyorlar. New York’un kuzeyinde bulunan bu devasa mülk, onları, sıradanların dünyasındaki meraklı gözlerden koruyor. Fakat şimdi; yüzlerce yıldır süren bu tecritin ardından, Goldilocks ve Üç Küçük Domuzcuk’un kışkırtıcı söylemleri ile körüklenen devrim, çiftliği kasıp kavuruyor. Pamuk Prenses ve kızkardeşi Gül Kırmızı, Anadiyarlar’ı kurtarmak için yaptıkları planları öğrendiğinde onları ne pahasına olursa olsun susturmaya hazır çiftlik komiserleri ile karşı karşıya geliyorlar! Yaratıcı yazar Bill Willingham’ın övgü ile karşılanan çizgi roman serisi MASALLAR’ın ikinci macerasını bir araya getiren HAYVAN ÇİFTLİĞİ, çizer Mark Buckingham ve çinici Steve Leialoha’nın muazzam çizgilerini içeriyor. Ayrıca Willingham, Buckingham ve kapak çizeri James Jean’in ön hazırlık aşamasındaki taslak çizimlerinin yer aldığı özel eskiz defteri bölümünü de bu ciltte bulacaksınız.

*Masallar dünyaca ünlü Çizgi roman serisi FABLES adlı çizgi romanın çevirisidir.
 
 

{strong}Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 13.03.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt:2 Hayvan Çiftliği kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir