Made in Abyss Cilt 1 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Her köşeye kadar keşfedilen bu dünyada, keşfedilmemiş kalan tek alan; devasa çukur Abyss. Derin çukurun ne kadar uzun sürdüğü bilinmiyor ancak  garip  yaratıklar  orada  yaşıyor  ve  günümüz  teknolojisiyle  yaratılması  mümkün  olmayan  değerli  kalıntıları  içinde  barındırıyor.   Abyss’in gizemli yapısı insanları büyüler ve maceraya sürükler. Gizem dolu çukura defalarca meydan okuyan maceraperestlere insan zaman içinde mağara akıncıları ismini taktı.
Abyss’in kenarında bulunan Orth şehrinde yaşayan bir yetim olan Riko, bir gün annesi gibi saygın bir mağara akıncısı olup Abyss’in gizemini çözmek istiyor.
Bir gün, keşif sırasında Riko çocuk şeklinde bir robot bulur…
 
“Tek kelime ile bir baş yapıt!” Anime News Network
 
2017 En Yüksek Beğeni Alan Anime Ödülü 2017 Yılın Anımesi Ödülü
2018 Manga Büyük Ödülü (Manga Taişo)
2018 Muhteşem Manga Ödülü (Kono Manga-ga Sugoi)
2018 Japonya Kültür Bakanlığı Medya ve Sanat festivali Jüri Özel Ödülü
 
Akihito Tsukuşi tarafından yaratılan fantastik öykü “Made in Abyss” ilk olarak 2012 yılında Japon Yayınevi Takeşobo’nun dijital kanalı Web Comic Gamma’da manga olarak yayınlanmaya başlamıştır.
Manganın yayınlanmasından hemen beş yıl sonra (2017), Kinema Citrus tarafından 13 bölümlük anime uyarlaması yapılmış ve ertesi sene Crunchyroll (dünya çapında en fazla bilinen anime yayın platformu) tarafından verilen “Yılın Animesi” ödüllerinden iki adet en prestijli ödül ile dönmüştür.
Anime uyarlaması dünyadaki en aktif anime izleyicilerini bir araya getiren wwwmyanimelistnet sitesinde on binlerce seri arasında yirmi ikinci, manga serisi ise yine binlerce manga arasında on birinci sırada yer almaktadır.
Made in Abyss dünya çapında o kadar sevilmiştir ki, 2020 Ocak ayında yüksek bütçeli bir anime devam filmi olarak da sevenleriyle buluşacaktır. Dünya çapında altı farklı dile çevrilen Made in Abyss, şimdi de Türk hayranları ve manga severlerle buluşuyor.
 

{strong}Made in Abyss Cilt 1 isimli kitap 162 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 13.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Made in Abyss Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Made in Abyss Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Made in Abyss Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Made in Abyss Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir