Limit 2.Cilt pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Mizuki ve arkadaşları, sınıfça çıktıkları bir gezi sırasında ciddi bir trafik kazası geçirdiler ve öğrencilerden büyük kısmı öldü. Geride sadece 5 kişi kaldı ve onlar da hem yaralı hem de medeniyetten uzakta, tüm zorluklara rağmen hayata tutunmaya çalışıyorlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi gruptakilerin bir kısmı da birbirlerinden nefret ediyor ve bir yandan hayatta kalmak için çabalarken bir yandan da diğerleri üzerinde kendi tahakkümlerini kurma çabasındalar.
 
Mizuki hayli zor bir durumda zira bu cehennemden kurtulması, çok kısa bir süre önce burun kıvırarak baktığı bazı arkadaşlarının yardımlarına bağlı. Vahşi doğada güçlü olanlar ayakta kalacak ve Mizuki de grubun fiziksel güç sahibi üyelerinden biri değil. Mizuki’nin hayatta kalabilmesi, kendisinden nefret eden üç kişinin güvenini kazanabilmesine bağlı ve bu güveni kazanması hiç de kolay olmayacak!
 
Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma mücadelesinin hikâyesi!
 

{strong}Limit 2.Cilt isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Keiko Suenobu tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 13.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Limit 2.Cilt kitabın özetini okuyabilir, Limit 2.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Limit 2.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Limit 2.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir