Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Harley’ini gazla!
Coney Adası’nda Hızla Savrulan Tek Şey Siklon Değil…
En azından Harley Quinn şehre geldikten sonra. Gotham’ın en gözde sosyopatına işlek bir cadde üzerinde bir bina miras kalınca, Harley ucube gösterilerinin yapıldığı bu yerde kendini (tam anlamıyla) evinde hisseder. Ne yazık ki, Harley’nin başına konan ödülün peşinde olan kiralık katiller de bunun farkındadır.
Harley Quinn’den başka kim suçların damgasını vurduğu korunaksız Brooklyn’in beraberinde getirdikleriyle -Rus ajanlarıyla, yaşlılarla ve kıyasıya oynanan paten maçlarıyla- uğraşırken yine de duble acılı sosisli sandviç yemeye fırsat bulabilir ki?
HARLEY QUINN: ŞEHRİN ATEŞLİSİ’NDE yazarlar JIMMY PALMIOTTI & AMANDA CONNER, çizer CHAD HARDIN ve çizgi roman sektörünün en büyük yeteneklerinden oluşan bir takım ile beraber çok daha fazlası var. Ayağa kalkın ve büyük Quinn’i selamlayın. Bu ciltte Harley Quinn #0-8 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Jimmy Palmiotti tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 26.11.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi kitabın özetini okuyabilir, Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Harley Quinn Cilt 1 / Şehrin Ateşlisi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir