Hammer / Çekiç 1 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YİNE KENDİ BAŞINA KALDIĞI BİR GÜN STUD; BABASININ GÜNLÜKLERİNDEN BİRİNİN İÇİNE, KRALLARININ ÖLÜMÜYLE SARSILAN OKYANUS KRALLIĞI’NA ÇEKİLİR. ACABA STUD ÇEKİÇ ELLERİNİ KULLANARAK BU MESELEYİ ÇÖZEBİLECEK MİDİR?
 
Kahramanımız Stud, düzenli olarak gittiği keşif gezilerine dair günlükler tutan bir babanın on dört yaşındaki oğludur. Kendi başına yaşamaya alışık bir çocuk olarak Stud, diğerlerinden farklıdır; üstelik ellerini çekice dönüştürebilir! Ne yazık ki kasabadaki çocuklar için bu havalı bir şey değildir ve Stud’u aralarına almazlar. Babası, Stud’a daima bir insanın en büyük başarısının kurduğu arkadaşlıklar olduğunu öğütlemiştir. Peki, vücudunun bir kısmını metale dönüştürebilen bir çocuk ne yapabilir? Elbette kendi maceralarını yaşayabilir!
 

{strong}Hammer / Çekiç 1 isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Jeyodin tarafından kaleme alınmıştır. HAYALPEREST ÇOCUK tarafından 15.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hammer / Çekiç 1 kitabın özetini okuyabilir, Hammer / Çekiç 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hammer / Çekiç 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hammer / Çekiç 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir