Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Alt sınıf bir erkek lisesi olan Çidori’den Rintaro, prestijli bir kız lisesi olan Kikyo’dan Kaoru ile tanışır. Güçlü ve sessiz yapısı dolayısıyla etrafındaki insanlara korku salan Rintaro, Kaoru’nun kendisine karşı açık sözlü yaklaşımı karşısında ilk başta şaşkınlığa uğrasa da yavaş yavaş ona açılmaya başlar. Ancak aralarındaki ilişki giderek güçlenmesine rağmen, iki komşu okul arasındaki uçurum derinliğini korumaktadır. Derken bir gün, Kaoru’nun Çidori’den hiç haz etmeyen arkadaşı Hoşina Subaru, Rintaro’yu durdurur, ona söyleyecekleri vardır… “Birbirine hem yakın ama bir o kadar uzak” iki kişi etrafında gelişen bir gençlik hikâyesi!
 

{strong}Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Saka Mikami tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 10.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 kitabın özetini okuyabilir, Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Güzel Kokulu Çiçekler Zarafetle Açar 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir