Flash Cilt 4 – Zıt Flash pdf indir

Genel
0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barry Allen, Sürat kuvveti’nin muazzam kudretini kullanıp Flash’a dönüşerek inanılmaz hızlarda hareket edip düşünebilecek bir seviyeye çıkabilir o, Sürat Kuvveti’ni sadece kullanmakla kalmaz, attığı her adım da onu üretir de. Kendisi, insandan bir dinamo gibi zamanın akmasını sağlayan bir güç kaynağıdır.
Fakat birisi onun şimdiye kadar yaptığı her şeyi tersine çevir karar verir.
Central City’nin caddelerinde şimşek kadar hızlı bir katil kol gezip Sürat Kuvveti’yle bağlantısı olan herkesi hedef almaktadır; yani Flash için önemli olan herkes potansiyel bir hedeftir. Flash simgesinin tersi bir simgeyi taşıyan bu katilin kurbanlarıyla birlikte sürati de artar. Amacı Flash’ın koşmasını sağlayan zamaının akışını tersine çevirmekten başka bir şey değildir.
Zıt Flash kimdir? Sürat Kuvveti’yle –ve Barry allen’la- arasındaki şok edici bağlantı nedir? Ve Flash vakti tükenmeden ona engel olabilecek mi?
 

{strong}Flash Cilt 4 – Zıt Flash isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Francis Manapul tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 26.04.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Flash Cilt 4 – Zıt Flash kitabın özetini okuyabilir, Flash Cilt 4 – Zıt Flash kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Flash Cilt 4 – Zıt Flash kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Flash Cilt 4 – Zıt Flash kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir